W środę, 11 stycznia rozpocznie się akcja poszukiwawcza zaginionego Adama Żołnierczyka koordynowana przez GOPR i policję. Osoby, które chcą pomóc i dołączyć do poszukiwań, proszone są o stawienie się o godz. 8 pod remizą OSP w Spytkowicach. Zapewnione są woda, ciepły posiłek i napoje.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Adam Żołnierczyk jest mieszkańcem miejscowości Spytkowice (powiat nowotarski). W niedzielę, 8 stycznia około godz. 10 wyszedł z domu, kierując się w stronę lasów graniczących z Orawą, Rabą Wyżną.

Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do swojego miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną i bliskimi. Jego telefon jest nieaktywny.

Rysopis zaginionego Adama Żołnierczyka

Mężczyzna ma 185 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy koloru ciemny blond, zarost i niebieskie oczy.

W chwili zaginięcia ubrany był w biały sweter z czarnymi pasami na rękawach, niebieskie spodnie dżinsowe, buty - trapery koloru pomarańczowego.

Jeśli widziałeś gdzieś zaginionego lub znasz miejsce jego pobytu, prosimy o pilny kontakt z policją pod nr. tel. 478346750 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Zaginiony Adam Żołnierczyk
Zaginiony Adam Żołnierczyk  SOS Zaginięcia/https://www.facebook.com/zaginiecia

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Pozwólcie mu odejść z tego świata!
  już oceniałe(a)ś
  0
  2